FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Washstand 9871601

nr 987 1601

WASHSTAND

19th century. length. 45, width: 45 cm, height: 78 cm, wear.

1800-tal. längd. 45, djup: 45 cm, höjd: 78 cm

Condition: slitage

1000

SEK 250

Monday October 19 2015
at 20:31:22